Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY, Şehidimiz Jandarma Binbaşı Yavuz Sonat Güzel'in Ailesini Ziyaret Etti

    Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY, Tunceli’de görevini yapmakta iken çıkan çatışma sonucu  şehadet mertebesine eren Şehidimiz Jandarma Binbaşı Yavuz Sonat GÜZEL'in ailesini ziyaret etti. Ziyarette; Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY'a,  Kandıra Kaymakamı Sayın Mehmet ÜNAL, İl Jandarma Komutanı Sayın Albay Osman ASLAN, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ ve Kandıra İlçe Müftüsü Sayın Osman Zeki YAĞCI eşlik etti.
    Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şahadet mertebesine ulaşan Şehidimiz Jandarma Binbaşı Yavuz Sonat Güzel’i ve tüm  şehitlerimizi rahmet ve şükran duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etmelerinin ardından Kandıra İlçe Müftüsü Osman Zeki Yağcı şehidimiz için dua etti. 
    Şehidimiz Şehidimiz Jandarma Binbaşı Yavuz Sonat Güzel'in  ailesi kendilerini yalnız bırakmayan Sayın Valimize teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.Sonraki Sayfa: İl Müdürlüğümüz tarafından Özel Çocuk Kulübü Kurucu ve Kuruluş Müdürlerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Önceki Sayfa : Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni ve İftar Yemeği Vali Vekilimiz Sayın Dursun BALABAN ve eşinin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi