Vali Yardımcımız Sayın Suat , Ramazan Bayramı arifesinde Bağçeşme ve Polis Şehitliğine ziyarette bulundu.

  Vali Yardımcımız Sayın Suat YILDIZ, Ramazan Bayramı  arifesinde Bağçeşme ve Polis Şehitliğine ziyarette bulundu. Ziyarete; Kocaeli Milletvekili Sayın Radiye Sezer KATIRCIOĞLU,  Deniz Eğitim ve Öğretim - Garnizon Komutanı Tümamiral Sayın Kadir YILDIZ, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Yaşar ÇAKMAK, Vali Yardımcısı Sayın Suat YILDIZ,  İzmit Kaymakamı Sayın Ersin EMİROĞLU,  İl Emniyet Müdürü Sayın Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Sayın Alb. Osman ASLAN, İzmit Belediye Başkanı Sayın Fatma KAPLAN HÜRRİYET, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Sayın Nurettin Recep SAĞLIK,  daire müdürleri, şehit aileleri ve çok sayıda kişi katıldı. Bağçeşme ve Polis Şehitliklerini ziyaret eden Vali Yardımcımız Sayın Suat YILDIZ ve beraberindeki protokol üyeleri şehitliklere çiçek bırakarak, dualar ettiler. 
  Topçular Ulu Camii İmam Hatibi Hikmet Akçay’ın Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından İl Müftü Vekili Burhan Bilgin şehitlerimiz için dualar okudu. Okunan duaların ardından Vali Yardımcımız Sayın Suat YILDIZ ve protokol üyeleri şehit ailelerinin bayramlarını tebrik ederek, onlarla yakından ilgilendiler. 


Sonraki Sayfa: Kocaeli Gündüzlü Bakım Rh. ve Aile Danışma Merkezinde Koruyucu Ailelerimizle İftar yemeğinde bir araya geldi.

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ Şehit Yakını Ahmet GÖKAYA'nın ailesi ile Gazimiz Sayın Suat ULUDAĞ'ın ailesini ziyaret etti.