Sayın Valimiz ve İl Protokolü, 15 Temmuz Şehidimiz Emrah Sapa’nın Ailesini Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ve İl Protokolü, 15 Temmuz gecesi 4. Ana Jet Üs Komutanlığı’nda savaş uçaklarının kalkışını engellemeye çalışırken şehadet mertebesine  eren Şehidimiz Emrah Sapa’nın ailesini ziyaret etti.
 
Ziyarette; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a,  Deniz Eğitim Öğretim- Garnizon Komutanı Tümamiral Kadir Yıldız, Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü  eşlik etti.
 
Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şahadet mertebesine ulaşan Şehidimiz Emrah Sapa ve tüm  şehitlerimizi rahmet ve şükran duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etmelerinin ardından Başisekele İlçe Müftüsü Abdulsamet Erkul  şehidimiz için dua etti.
 
Şehidimiz Emrah Sapa’nın  ailesi kendilerini yalnız bırakmayan Sayın Valimize teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.
 
 
 

Aynı Gün İçerisinde; Sayın Valimiz ve İl Protokolü, 15 Temmuz Gazisi Hasan Hüseyin Çiçek’i Ziyaret Etti

 
Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ve İl Protokolü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle 15 Temmuz Gazisi Hasan Hüseyin Çiçek’i ziyaret etti.
 
Ziyarette; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a,  Deniz Eğitim Öğretim- Garnizon Komutanı Tümamiral Kadir Yıldız ve  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü  eşlik etti.
 
15 Temmuz Gazisi Hasan Hüseyin Çiçek ile bir süre sohbet eden Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, Vatanımız uğruna canlarını hiç düşünmeden feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla andıklarını belirterek, her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanlarında olduklarını belirtti.
15 Temmuz Gazisi Hasan Hüseyin Çiçek, kendilerini yalnız bırakmayan Sayın Valimize teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.
 

Sonraki Sayfa: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yemek Programı

Önceki Sayfa : Sayın Valimiz Şehit Mustafa Kılıç’ın Ailesini Ziyaret Etti