Müdürlüğümüze bağlı Kuruluşumuz Gebze Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde Bakım ve Meslek Elemanlarına Erken Yaşta ve Zorla Evliliklerle Mücadele Eğitim Seminerinin 3. düzenlendi.

    Bakanlığımız Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Erken Yaşta ve Zorla Evliliklerle Mücadele çalışmaları kapsamlı biçimde sürdürülmektedir. 27 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan "2019 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı" Erken Yaşta ve Zorla Evliliklerle Mücadele Eğitim seminerlerinin 3. aşaması 16.04.2019 tarihinde Gebze Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü binasında gerçekleştirilmiştir.
    Eğitime Gebze Sosyal Hizmet Merkezi,Darıca Sosyal Hizmet Merkezi,Gebze Huzurevi,Çayırova Çocuk Evleri Sitesi ve 3. kadın konuk evi görevlendirilen Meslek Elemanı ve Bakım Personelleri katılım sağlanılmış olup, İl Müdürlüğünde görevli Meslek Elemanı Sosyolog Vildan AKCA tarafından eğitim verilmiştir.


Sonraki Sayfa: Müdürlüğümüze bağlı Kuruluşumuz Gölcük Çocuk Evleri Sitesinde görev yapmakta olan Bakım ve Meslek Elemanlarına Erken Yaşta ve Zorla Evliliklerle Mücadele Eğitim Seminerinin 2. düzenlendi.

Önceki Sayfa : İl Müdürlüğümüz tarafından Özel Çocuk Kulübü Kurucu ve Kuruluş Müdürlerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.