Kocaeli Gündüzlü Bakım Rh. ve Aile Danışma Merkezinde Koruyucu Ailelerimizle İftar yemeğinde bir araya geldi.

     Korunmaya ihtiyacı olan çocukların aile yanında bakımlarının sağlanmasına yönelik ilimizde hizmet veren koruyucu aileler 29.05.2019 tarihinde düzenlenen iftar programında bir araya geldiler.
      Kocaeli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sayın Bekir YÜMNÜ, İl Müdür Yardımcısı Mesut YALÇIN, İl Müdür Yardımcısı Şerafettin ÖZTÜRK’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine, ilimizde koruyucu aile hizmet modelinin yürütülmesini sağlayan koruyucu aileler ve çocukları katıldı. İl Müdürü Bekir YÜMNÜ’nün koruyucu ailelere teşekkür konuşması ile başlayan iftar programında, çocuklar için oyun alanları oluşturuldu. Palyaçolar ve pamuk şekerlerle çocuklar gönüllerince eğlenirken, koruyucu aileler ise tasavvuf müziği eşliğinde oruçlarını açtılar ve huzurlu bir akşam geçirdiler.


 

Sonraki Sayfa: Yurt ve Sevgi Evlerinde kalarak ayrılanlar Kocaeli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün koordinasyonu ile Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve ADM Müdürlüğünde İftar yemeğinde bir araya geldi.

Önceki Sayfa : Vali Yardımcımız Sayın Suat , Ramazan Bayramı arifesinde Bağçeşme ve Polis Şehitliğine ziyarette bulundu.