İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Arif Çağdaş AYDINOĞLU ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Nilay COŞGUN’u makamlarında ziyaret etti.

   Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Arif Çağdaş AYDINOĞLU ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Nilay COŞGUN’u makamlarında ziyaret etmişlerdir. Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Arif Çağdaş AYDINOĞLU geçmişte yaptıkları ve gelecekte yapmayı planladıkları projelerden bahsederek İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ ile birlikte yapabilecekleri projeler hakkında fikir Alışverişinde bulunmuşlardır. İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ, misafirperverliklerinden ve hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkür etmiş ve iade-i ziyareti beklediklerini belirtmişlerdir.
 


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ Şehit Yakını Ahmet GÖKAYA'nın ailesi ile Gazimiz Sayın Suat ULUDAĞ'ın ailesini ziyaret etti.

Önceki Sayfa : Kıbrıs Barış Harekatına katılan gazilerimize Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Mücadele Madalyası ve Beratı Tevcih töreni düzenlendi