Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni ve İftar Yemeği Vali Vekilimiz Sayın Dursun BALABAN ve eşinin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi

Devlet Övünç Madalyası  ve Beratı Tevcih töreni Şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları onuruna düzenlenen iftar programında Vali Vekilimiz Sayın Dursun Balaban ve eşinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

The Ness Otel’de gerçekleştirilen programa; Vali Vekili Sayın Dursun BALABAN ve eşinin yanı sıra Kocaeli Milletvekili Sayın Radiye Sezer KATIRCIOĞLU, Deniz Hava Komutanı Tuğamiral Sayın Alper YENİEL, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Yaşar ÇAKMAK, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Habib KORKMAZ, Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Muhiddin PAÇA, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Muhammed Hasan ASLAN, Vali Yardımcısı Sayın Suat YILDIZ, İlçe Kaymakamları ve eşleri, İl Emniyet Müdürü Sayın Necati DENİZCİ ve eşi, il Jandarma Komutanı Sayın Albay Osman ASLAN, İzmit Belediye Başkanı Sayın Fatma KAPLAN HÜRRİYET,  Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ, Muharip Gaziler Derneği Kocaeli Başkanı Sayın Nurettin Recep SAĞLIK, şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınları katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Vali Vekilimiz Sayın Dursun BALABAN, Şehidimiz Jandarma Uzman Onbaşı Erdi DEMİRER’in oğlu Çağan Cemal DEMİRER ile eşi Burcu DEMİRER’e, Şehidimiz Deniz Sahil Güvenlik Sözleşmeli Motor Er Alper AL’ın babası Mehmet AL’a, Şehidimiz Piyade Sözleşmeli Er İlker AĞÇAY’ın babası Erol AĞÇAY’a ve Gazilerimiz Topçu Er Mustafa  KONUK ile Piyade Er Uğur ÖZKAN’a Devlet Övünç Madalyaları ve Beratlarını takdim etti. 

Başiskele  Fatma Hatun Camii İmam Hatibi Hasan Aksoy’un şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okumasının ardından  iftar yemeğine geçildi. 


 

Sonraki Sayfa: Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY, Şehidimiz Jandarma Binbaşı Yavuz Sonat Güzel'in Ailesini Ziyaret Etti

Önceki Sayfa : Kocaeli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün hazırlamış olduğu "10-16 Mayıs Engelliler Günü Haftası" Hasan GEMİCİ Spor salonunda coşkuyla kutlandı.