3-4-5 Nisan Kocaeli İstihdam Fuarına İl Müdürlüğümüzden katılım sağlandı

   Kocaeli Valiliği Koordinasyonluğunda, Milli Eğitim Bakanlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İş-Kur, Kocaeli Ticaret Odası ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğiyle kentimize kazandırılan Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri (KOİF’19) Açılış Töreni, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

   Interteks Fuar Alanında gerçekleşen törene; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanısıra, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihan Coşkun, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik,  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ulvi Yılmaz, daire müdürleri, oda temsilcileri, sanayiciler, işadamları ve çok sayıda kişi katıldı.


 

 
 

 

Sonraki Sayfa: İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarımızda görev yapmakta olan Bakım ve Meslek Elemanlarına Erken Yaşta ve Zorla Evliliklerle Mücadele Eğitim Semineri İl Müdürlüğümüz binası toplantı salonunda yapıldı

Önceki Sayfa : Müdürlüğümüze bağlı Kuruluşumuz Gölcük Çocuk Evleri Sitesinde görev yapmakta olan Bakım ve Meslek Elemanlarına Erken Yaşta ve Zorla Evliliklerle Mücadele Eğitim Seminerinin 2. düzenlendi.